Davet, ACS20

ACS20'yİ oluşturan temel yapıtaşları bilimsel kurul, katılımcılar ve sponsorlardır.
Kayıt Olun

ACS (Advanced Cardiovascular Solutions) Sempozyumu’nun 7. edisyonu ile sizlerle 24 Ekim 2020 Cumartesi günü, İstanbul‘da buluşmaya hazırlanıyoruz. Bizim için bilimsel düzeyin yüksek olması kadar etkileşim de son derece önemlidir. O yüzden her oturumda katılımcıların görüşlerine yer veriyoruz. Eve götürülecek mesajlar verilmesi ile moderatörler oturumun vurgulanacak ana fikirlerini mutlaka katılımcılar ile paylaşmaktadır. Toplantı formatımızı her sempozyumda geliştirerek ACS’i sürekli yenilikçi tutmaya gayret ediyoruz.  

İlk kez 2019’da programa eklediğimiz ileri düzey kurslar ile konusunda uzman operatörleri, eğitim almak isteyen kardiyologlar ile buluşturacağız. Azami 20 kişilik gruplar ile birebir etkileşimli geçecek bu kursların, teknik kabiliyetleri geliştirmek ve tecrübe paylaşımı açısından çok verimli olduğunu gözlemliyoruz.

Canlı olgu oturumları her zaman ilginin ve tartışmanın en yüksek olduğu oturumlar olmuştur. Bu sene 2 kompleks olguyu yine hem didaktik, hem de pratik bilgilerle tedavi etmeye çalışacağız. İleri teknolojileri ve yeni bilgileri masaya yatıracağız.

Tartışmalı konular oturumunda 2020’de en çok ses getiren konu başlıklarını tartışmaya açacağız. Konuşmacılar, moderatörler, panelistler ve katılımcılar ilaç ve cihaz tercihlerini tüm ayrıntılarıyla gözden geçirecekler.

ACS/OP (Olgu Platformu) oturumunda WhatsApp grubumuzda paylaşılmış koroner, periferik ve yapısal olguları tartışacağız. Tecrübelerimizi, labaratuarda yaşanan kısıtlılıkları ve bulduğumuz pratik çözümleri tüm samimiyetiyle sempozyuma taşımak istiyoruz. Birbirimizden çok şey öğrenebiliriz.

Hands-On köşemizde sizi potansiyel kullanıcılar ile, demolarınızı yapmak üzere buluşturmak istiyoruz.

ACS20’de buluşmak için pek çok neden sayabiliriz. Ama bizim için bilim kadar dostlukların da pekişmesi bir o kadar önemli. ACS20’de buluşmak dileğiyle.

 

Dr. Alp Burak Çatakoğlu 

ACS20 Düzenleme Kurulu adına

TELEFON

(0534) 402 5050

ADRES

Liv Hospital, Ahmet Adnan Saygun C. Canan S. No: 5, Ulus, Beşiktaş, 34340 İstanbul

Advanced Cardiovascular Solutions

Liv Hospital bilimsel desteği ile düzenlenen ACS Sempozyumu, ACS Update, ACS Live, ACS Next ve ACS in a Box

ACS Sempozyumu Ethical Medtech tarafından onaylanmış bir etkinliktir. Ayrıntılar için aşağıdaki logoyu tıklayın